O firmie

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą nastawioną na potrzeby i wymagania naszych klientów.
Już od ponad 15 lat wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw z tereny całego śląska.
Pracownikami naszego biura są wysoko wykwalifikowani specjaliści, a ich kwalifikacje zostały potwierdzone certyfikatem Ministerstwa Finansów uprawniających do usługowego prowadzenia ksiąg rozrachunkowych.
Księgowość naszej firmy prowadzona jest w oparciu o ustawę o doradzwie podatkowym, ustawę o rachunkowości i podatku VAT oraz o podatku dochodowym od osób fizicznych i prawnych.
Główną zasadą obowiązującą nasze biuro jest partnerstwo w interesach, a sukces Klienta jest naszym priorytetem.
Zdajemy sobie sprawę, iż w dzisiejszej dynamicznie rozwijającej się rzeczywistości, w której przepisy podatkowe zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, prowadzenie działalności gospodarczej bez fachowego wsparcia podatkowego staje się przedsięwzięciem wysokiego ryzyka.
Dlatego tak ważne jest korzystanie z profesjonalnych usług podatkowych, a zwłaszcza w celu fachowej ochrony swoich interesów. Zawsze jest to trafna inwestycja w bezpieczeństwo Państwa działalnści.
Wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystywanie nowoczesnych, ciągle udoskonalanych rozwiązań technologicznych sprawia, iż tworzymy księgowość indywidualnie dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez nas usług oraz ramowych warunków współpracy z naszym biurem.

Certyfikat księgowy

Dyplom2